Google wordt 10 en viert dat met een prijsvraag: Wie helpt de meeste mensen in de wereld?
Google wordt bijna 10 en en ter gelegenheid daarvan hebben ze een prijsvraag uitgeschreven, namelijk het project 10100. Iedereen wordt gevraagd om ideeën aan te leveren die zoveel mogelijk mensen op de wereld helpen. Uit alle inzendingen zullen maximaal 5 geselecteerd worden en die komen in aanmerking voor een totaal bedrag van 10 miljoen (in dollars, helaas).
Voor zover ik uit de Faq begrijp krijg je dat geld niet zelf, maar gaat Google aan de slag om de projecten te realiseren. Als inbrenger van het idee, krijg jij “eeuwige roem” en de voldoening dat jouw idee wordt uitgevoerd. Slim idee van Google, wat ze in ieder geval een hoop publiciteit zal opleveren.
Inzendingen moeten voor 20 oktober binnen zijn. De bekendmaking van de winnaar is op mijn verjaardag :). Nu nog een lumineus idee… Iemand??
http://www.youtube.com/watch?v=YXfSGLj2YH8
reaktie | 27 september 2008 om 18:00 | rechtstreekse reaktie-link
wat leuk van google, had ik maar een leuk iedee!
reekje