Vervolging virtuele kinderporno is weerzinwekkend
Eerlijk: ik wist het niet eens, maar virtuele kinderporno is dus in Nederland verboten!
Virtuele kinderporno is dus niks.. dat is een fantasie. Er wordt geen kind misbruikt, het zijn alleen maar namaak filmpjes, plaatjes of avatars (poppetjes in virtuele werelden als Second Life).
Een aantal seksuologen pleit nu voor het legaliseren van virtuele kinderporno omdat ze denken dat daardoor het echte kindermisbruik voorkomen of in ieder geval beperkt zou kunnen worden, maar moraalridders als Gerdi Verbeet moeten daar niks van hebben, zoals vanavond bleek in De Wereld Draait Door.
Maar waarom niet? Ik snap nog wel dat ze het idee weerzinwekkend vinden, maar ze hoeven het zelf nooit te zien, er wordt geen kind misbruikt en blijkbaar voorziet het in een behoefte. Hoe je ook kijkt naar pedofilie, de een ziet het als een geestelijke stoornis, de ander ziet het als een seksuele voorkeur net als hetero- als homofilie, maar dat doet er eigenlijk niet toe.
Het gaat hier om iets virtueels.. dat is niet echt; mensen mogen fantasieën hebben en die uitleven; de wet zou zich daar verre van moeten houden.. Wat pas werkelijk weerzinwekkend is, is dat de Nederlandse Staat fantasie strafbaar stelt en deze mensen vervolgt..
reaktie | 23 november 2012 om 15:32 | rechtstreekse reaktie-link
Dat je nog niet wist dat virtuele kinderpornografie verboden is in Nederland doet vermoeden dat je mijn blog van 19 maart 2008 niet gelezen hebt. Om het je zo gemakkelijk mogelijk te maken bied ik je bij deze de link aan waarmee je deze omissie kan herstellen: http://blogger.xs4all.nl/molware/archive/2008/03/19/363189.aspx
19 maart 2008
http://blogger.xs4all.nl/molware/archive/2008/03/19/363189.aspx